Technologia HP Latex

Wprowadzona w 2009 roku przez firmę HP pionierska technologia druku lateksowego zrewolucjonizowała światowy druk. Technologia oparta na stosowaniu wodnego tuszu HP Latex okazała się przełomem w proekologicznym podejściu do druku przy jednoczesnej gwarancji jego bardzo wysokiej jakości. Druk HP Latex to pewność bezwonnych i bezpiecznych wydruków wysokiej jakości.

Dzięki temu możliwe stało się dostarczenie do klienta wydruków tego samego dnia, obniżając koszty eksploatacji i poprawiając rentowność. To pozwoliło firmom rozwijać działalność i zdobywać nowe rynki zbytu.

Proekologiczna technologia druku

  • Ekologia kluczem do powstania koncepcji druku HP Latex jako alternatywy do druku solwentowego.
  • Nowe rynki i kanały dystrybucji dzięki technologii HP Latex, która stała się przełomową i wiodącą technologią druku ekologicznego na świecie.
  • Druk zgodny z rygorystycznymi europejskimi normami dla reklamy in- i outdoorowej. Ekologiczność tuszy została potwierdzona certyfikatami UL ECOLOGO i UL GREENGUARD GOLD, a wydruki spełniają normy AgBB.
  • Dzięki technologii druku HP Latex możliwe stało się stworzenie proekologicznych produktów końcowych coraz częściej wymaganych przez klientów.
  • Technologia gwarantuje wydruki najwyższej jakości, które bez względu na czas są bezwonne i nietoksyczne.
  • Druk HP Latex jest bezpieczny dla użytkowników aplikacji oraz operatorów urządzeń. Nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Podczas drukowania nie uwalniają się żadne toksyczne substancje, które mogłyby stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia.
  • Urządzenia HP Latex posiadają certyfikat ENERGY STAR, co oznacza, że spełniają surowe wytyczne w zakresie energooszczędności.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...